Massaažid :     
- Tai joogamassaaž 55 min / 49€
- Shiatsu 55 min / 49€
Taastav spordimassaaž 55 min / 49€
- Jalatalla refleksoteraapia 65 min / 49€
Kupumassaaž 55 min / 39€
India peamasaaž Champi 55 min / 39 EUR, 35 min / 49€ 
-Klassikaline massaaž 25 min /29€
-Klassikaline massaaž  55 min /39€

-Aroomimassaaž 55 min /49 €
-Meemassaaž 55 min / 49 €
-Tselluliidi käsimassaaž 60 min / 49 €


  • Tai joogamassaaž on rahulik hingamise rütmis teostatav massaaž, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest        pingest. Tai massaaži käsitlus põhineb kõikjal kehas olevatel                   nähtamatutel energiakanalitel. Kasutatakse palju mitmesuguseid        jooga- positsioonide laadseid võtteid. Hingamistehnikate,                            tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeerunud energia ning lõdvestatakse pinges lihased. Teostatakse matil läbi riiete. Kliendil on vajalik mugav, elastne riietus nagu dressid või retuusid.
  • Shiatsu massaazi abil saab parandada energiavoolu energiakanalites ning leevenda kehalisi probleeme, tekitades harmooniat kehas ja   meeltes.Shiatsu aitab stimuleerida keha immuunsussüsteemi ja hoida ära haigusi. Kasutatakse vajutusi keha energiameridiaanidel, et      eemaldada kehast ebakorrapärasused ning jäikused. Shiatsu on 2000 a vana ning pärineb Jaapanist. Teostatakse matil läbi riiete. Kliendil on    vajalik mugav, elastne riietus nagu näiteks dressid või retuusid. 
  • Taastav spordimassaaž sobib füüsiliseks ja vaimseks taastumiseks peale sportlikku aktiivsust. Taastab valulikud, pinges ning jäigad              lihased. On tugevatoimeline lihasmassaaž.
  • Refleksoteraapia käigus masseeritakse ja rakendatakse survet       refleksoloogilistele punktidele jalatalla all, et stimuleerida keha ning  aidata seeläbi kehal ise ennast taastada ja tervendada. Refleksoloogia on 5000 aastat vana ning põhineb avastusel, et inimese keha peegeldab        infooormatsiooni oma organite tööst jalatallale kindlatesse                     tsoonidesse.  Protseduuri kuulub ka lõõgastav ürdi- meresoolavann ning    koorimine jalgadele.
  • Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Massaaž viiakse läbi vaakumkuppude asetamisega kehapinnale. Liigutades  kuppe kehapinnal tekib masseeriv efekt. Vaakum vähendab lihaspingeid, parandab organismi ainevahetusprotsesse, vere- ja lümfiringet, siseorganite tööd ning trimmib ja puhastab poore.Kupumassaaž annab häid tulemusi tselluliidi ravis ning on toetab kopsuhaiguste ravi.
  • India peamassaaž on loodusteraapia, kus maseeritakse läbi pea, kaela, näo ja õlgade piirkond. Champi aitab ennetada ja leevendada stressi, valusid, pingepeavalusid, kiilaspäisust, juuste hõrenemist jne. Champit võib kohandada nii relaktsiooniks kui elujõudu andvaks. Kasutatakse erinevaid õlisid.
Lisainfo ja broneerimine:
tel: + 372 78 30430,
e-mail: hotell@tamula.ee